Leden

Do nového roku 2021 jsme vkročili s úsměvem a nadšením. Po návratu do školy jsme přivítali první svátek „Tři králové“. Z napadlého sněhu jsme stavěli sněhuláky a občas si i zahráli koulovanou. Při učení se už pouštíme do trochu obtížnějších úkolů a zvládáme je velice dobře. Moc nás všechny baví zimní tématika ve výtvarné výchově, vyrábíme třeba sněhuláky, lední medvědy, vločky nebo tučňáky. Na konci měsíce nás také čekalo osvědčení a pololetní prázdniny. Narozeniny oslavila Karolínka a byla na chvíli královnou dne. Všichni jsme ji popřáli jen to nejlepší.

Bc. Dagmar Filipová

tn_obrazek_12052.jpg